Szerszámkarbantartó

Cégünk a Nolato cégcsoport tagja, világszínvonalú gépparkkal rendelkezünk. Az új technológiák alkalmazásának, innovációnak, elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és partner kapcsolatoknak köszönhetően kiváló minőséget és vevői elégedettséget értünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik. Ipari és tiszta szobai gyártó üzemünk gyógyászati eszközöket (pl. tampontokokat, katétereket, műanyag egészségügyi alkatrészeket) papírtörölköző és szappan adagolókat gyárt. Jelenlegi 750 fős állományunkat 40%-os törzsgárda tagsággal, folyamatosan bővítjük. Mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb, nyereséges cégévé váltunk.
Főbb feladatok
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok javítása, karbantartása
  • Szerszám módosítások, szerszámpróbák
  • A gyártási folyamatok támogatása
  • Együttműködés a mérnökséggel

Az álláshoz tartozó elvárások
  • Szerszámgépek karbantartásában szerzett legalább 3-5 éves, vagy jelentősebb tapasztalat
  • Szerszámkészítő szakmunkás, vagy gépésztechnikus végzettség
  • Fröccsöntő szerszámok alapos ismerete
  • Műszaki rajzolvasási készség

Készségek és személyes tulajdonságok
  • Műszaki beállítottság
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Problémamegoldó készség
  • Csapatszellem
  • Kitartás, megbízhatóság, rugalmasság
  • Szorgalom, tanulási hajlandóság
  • Kreatív, célorientált szemlélet

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, választható cafeteria-juttatások jelentős mértékben
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt, ajánlási bónusz
  • Vidékieknek bérlettámogatás 100%-ban, szervezett buszok
  • Biztonság, stabilitás, hosszú távú, nem szezonális munka
  • Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes légkondicionált csarnokok
  • Pozitív, humánus skandináv cégkultúra, magyar vezetés

Egyéb előnyök
  • Ösztönzés és karrier program, tréningek, képzések
  • Belső pályázási lehetőség, előmeneteli lehetőség, mentori program, képzések
  • Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal
  • Üzemorvos a helyszínen
  • Tisztított munkaruha és védőeszközök, ivóvíz tartályok, zárható öltözők
  • Munkahelyi ünnepségek, események: családi nap, mikulás, karácsony
  • Egészségnapok, szűrések, sport programok
  • Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés
  • Kedvezményes menü, munkahelyi ebédlő, büfé
  • Győri vonat a cég mögött áll meg, (20 perc a menetidő) ingyenes bérlettel

Munkavégzés helye

9200 Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai utca 3. Ipari Park

Magyar nyelvű önéletrajzát karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattintva érhet el.

A jelentkezések leadásának határideje

Folyamatos