SENIOR MÉRÉSTECHNIKUS

Cégünk a Nolato cégcsoport tagja, világszínvonalú gépparkkal rendelkezünk. Az új technológiák alkalmazásának, innovációnak, elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és partner kapcsolatoknak köszönhetően kiváló minőséget és vevői elégedettséget értünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik. Ipari és tiszta szobai gyártó üzemünk gyógyászati eszközöket (pl. tampontokokat, katétereket, műanyag egészségügyi alkatrészeket) papírtörölköző és szappan adagolókat gyárt. Jelenlegi 700 fős állományunkat 40%-os törzsgárda tagsággal, folyamatosan bővítjük. Mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb, nyereséges cégévé váltunk.
Főbb feladatok
  • Egyedi mérések és teljes munkadarab bemérések tervezése, végzése termékspecifikáció alapján
  • Mérőprogramok írása, illetve azok validációja
  • Új mérések kidolgozása, dokumentálása
  • Aktív részvétel mérőrendszer elemzésekben
  • Mérések pontos, precíz, határidőre történő elvégzése, dokumentálása, ellenőrzése, mentése, archiválása
  • Önálló munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Több éves tapasztalat 3D mérőgépek programozásában, a PC-DMIS nyelv ismerete előnyt jelent
  • Kézi mérőeszközök alkalmazásában való jártasság
  • Kiváló rajzolvasási készség
  • Erős PC felhasználói ismeretek
  • Előnyt jelent: az SPC, MSA és a statisztikai szoftverek ismerete, valamint az angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, magas béren kívüli juttatási csomag
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt
  • Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes légkondicionált csarnokok
  • Pozitív, humánus skandináv cégkultúra, magyar vezetés, rugalmas munkaidő

Egyéb előnyök
  • Ösztönző- és karrierprogramok, tréningek, képzések
  • Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal
  • Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés

Munkaidő

12 órás, folyamatos műszak

Munkavégzés helye

9200 Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai utca 3. Ipari Park

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattinva érhet el.

A jelentkezések leadásának határideje

Folyamatos