PROJEKTKOORDINÁTOR – NOLATO EMC KFT. (GYŐR)

A világszerte ismert, 9000 főt foglalkoztató svéd Nolato cégcsoport leányvállalata, a győri Nolato EMC Kft. fejlesztés céljából munkatársat keres Projektkoordinátor pozícióba.

Cégünk, az 1938-ban Svédországban alapított Nolato cégcsoport tagja. Világszerte már 25 telephelyen, több mint 9000 fő munkavállalóval és világszínvonalú gépparkkal rendelkezünk. Az új technológiák alkalmazásának, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a remek partner kapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget érünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik.

A Nolato EMC Kft-ről, a győri telephelyünkről

A cégcsoport 2018 márciusában, magyar vezetőséggel indította el a legújabb telephelyet, amely légkondicionált üzemcsarnokkal, raktárral és irodákkal rendelkezik. A gyártósorokon világszínvonalú és környezettudatos technológiát alkalmazunk. A piacvezető telekommunikációs termékekhez tömítéseket gyártunk, de emellett szilikon termékek is készülnek Győrben.

A Nolato a hosszú távú, kiszámítható és növekvő üzleti kapcsolatokra épít, ezáltal kínál tartós, biztonságos, barátságos és emberközpontú munkahelyet.
Főbb feladatok
  • Új projekteknél részt vesz a szükséges mérnökségi előkészítő tevékenységben
  • Részt vesz az árajánlatok előkészítésében
  • Folyamatos kapcsolattartás a svédországi projektvezetővel
  • Napi riportálás a közvetlen felettes irányába – igény esetén direkt jelentések készítése a svédországi management részére
  • Gyártási folyamatok tervezése, bevezetése, BOM listák készítése
  • Gép és eszköz beszerzések előkészítése, bonyolítása
  • A gyártási folyamatok optimalizálása és dokumentálása
  • Csomagolási és munkautasítások elkészítése és aktualizálása
  • Anyagáramlások, mozgatási tervek készítése
  • Idő, mozdulat és hatékonyság elemzések készítése
  • Gyártási folyamatok betartásának ellenőrzése, optimalizálása
  • Rendszeresen oktatásokat szervez a fenti témakörökben az üzemeltetésben résztvevők részére
  • Kapcsolattartás vevőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások
  • Mérnöki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök előny)
  • Többéves tapasztalat releváns területen vagy senior folyamatmérnökként
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó problémamegoldó képesség, célorientáltság, kreativitás, önállóság
  • Projekt és gyártmány bevezetési tapasztalatok
  • Termelés optimalizáló és fejlesztő technikák ismerete és alkalmazása

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, jelentős cafetéria juttatásokkal
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt, műszakpótlékok, fizetett túlórák, ajánlási bónusz
  • Biztonság, stabilitás, hosszú távú munka
  • Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes, légkondicionált csarnokok
  • Pozitív, humánus, skandináv cégkultúra, magyar vezetés

Munkavégzés helye

9027 Győr, Bükkfa utca 10. (Győri Ipari Park)

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattintva érhet el.

A jelentkezések leadásának határideje

Folyamatos