MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZERMÉRNÖK – NOLATO EMC KFT. (GYŐR)

A világszerte ismert, 9000 főt foglalkoztató svéd Nolato cégcsoport leányvállalata, a győri Nolato EMC Kft. fejlesztés céljából munkatársat keres Minőségirányítási rendszermérnök pozícióba.

Cégünk, az 1938-ban Svédországban alapított Nolato cégcsoport tagja. Világszerte már 25 telephelyen, több mint 9000 fő munkavállalóval és világszínvonalú gépparkkal rendelkezünk. Az új technológiák alkalmazásának, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a remek partner kapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget érünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik.

A Nolato EMC Kft-ről, a győri telephelyünkről

A cégcsoport 2018 márciusában, magyar vezetőséggel indította el a legújabb telephelyet, amely légkondicionált üzemcsarnokkal, raktárral és irodákkal rendelkezik. A gyártósorokon világszínvonalú és környezettudatos technológiát alkalmazunk. A piacvezető telekommunikációs termékekhez tömítéseket gyártunk, de emellett szilikon termékek is készülnek Győrben.

A Nolato a hosszú távú, kiszámítható és növekvő üzleti kapcsolatokra épít, ezáltal kínál tartós, biztonságos, barátságos és emberközpontú munkahelyet.
Főbb feladatok
  • Hatékony minőségirányítási technikák bevezetése, a meglevő folyamatok minőségi szintjének növelése, validációk lefolytatása és irányítása
  • Minőségközpontú környezet kialakítása a szükséges ellenőrző elemek beépítésével
  • A meglévő és új folyamat-, ellenőrzési- illetve audit tervek kidolgozása, bevezetése és működtetése, valamint az eredmények megjelenítése és kommunikációja
  • A vevői és beszállítói reklamációk kezelése, nyomon követése
  • Autóipari, IATF rendszerre való fejlesztés és rendszer bevezetése
  • A bevezetésre került Integrált Minőség- és Környezetirányítási Rendszerből adódó elvárások (szabványok, eljárások, utasítások) maradéktalan betartása, illetve betartatása és a rendszerelemek folyamatos fejlesztése
  • Minták, vizsgálati tervek meghatározása a bevezetett integrált irányítási rendszernek és a vevői elvárásoknak megfelelően
  • A bevezetett minőségirányítási folyamatok, előírások betartatása és nyomon követése
  • Mérőberendezések kalibrálásának koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások
  • Műszaki/ minőségbiztosítási felsőfokú végzettség (egyetemi/ főiskolai diploma)
  • Minőség- és környezetirányításban szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
  • Statisztikai ismeretek előnyt jelentenek
  • Auditok tervezése, lefolytatása, kiértékelése és kommunikálása
  • Minőségtechnikák ismerete (FMEA, Control Plan, 8D)
  • ISO tanúsítványok ismerete: ISO 9001, IATF16949 (előnyt jelent)
  • PC ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség, gyors problémamegoldó képesség és csapatszemlélet

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, jelentős Cafeteria juttatásokkal
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt
  • Biztonság, stabilitás, hosszú távú munka
  • Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes, légkondicionált csarnok
  • Pozitív, humánus, skandináv cégkultúra, magyar vezetés

Munkavégzés helye

9027 Győr, Bükkfa utca 10. (Győri Ipari Park)

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattintva érhet el.

A jelentkezések leadásának határideje

Folyamatos